Таг: 15 семејства

Филипче: 90 насто од новите случаи се лоцирани кај 15 семејства

Министерот за здравство, Венко Филипче, рече дека иако бројките последните денови се високи и секојдневно растат, констатирано е дека најголем број од...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com