Таг: 15 јуни

Македонија е на списокот од 29 земји за кои од 15...

Министерството за туризам на Грција објави список на земји чии граѓани од 15 јуни ќе може да патуваат во Грција.

Од 15 јуни започнува да работи аеродромот во Солун

Грчкиот премиер, Кирјакос Мицотакис, се согласил да го прифати предлогот на Националната организација за јавно здравје и аеродромот ,,Македониа“ во Солун наместо...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com