Таг: 155 позитивни

1.845 тестирани, 155 позитивни на Ковид 19

Во последните 24 часа се направени 1845 тестирања, а регистрирани се 155 нови случаи на ковид-19 во: -Скопје 51-Куманово...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com