Таг: 162 случаи

162 нови случаи на КОВИД 19 од кои најмногу во Скопје...

Во последните 24 часа се направени 778 тестирања, а регистрирани се 162 нови случаи на ковид-19. - Скопје 92-...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com