Таг: 178 заразени

Нови 178 заразени од 1.368 тестирани

Во последните 24 часа се направени 1368 тестирања, а регистрирани се 178 нови случаи на ковид-19 во: -Скопје 42-Куманово...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com