Таг: 18 лица

Ријад: Кашоги починал во конзулатот после жестока тепачка, уапсени се 18...

Саудискиот новинар и дописник на ,,Вашингтон пост, " Џамал Кашоги, починал во конзулатот на Саудиска Арабија во Истанбул, после жестока тепачка со луѓето што...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com