Таг: 180 заразени

180 нови случаи на Ковид 19

Министерот за здравство, Венко Филипче соопшти дека во изминатото деноноќие се регистрирани 180 нови случаи на заразени лица од коронавирус.

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com