Таг: 2 години

На денешен ден пред две години полицијата брутално се пресмета со...

Полицијата ноќта на 5 мај 2015 година по протестите што ги организираше Студентски пленум откако опозицијата (СДСМ) објави ,,бомба“ за случувањата на денот на...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com