Таг: 20 секунди

Трудо одмолчи 20 секунди како одговор што мисли за Трамп(видео)

Канадскиот премиер, Џастин Трудо, повеќе од 20 секунди ништо не кажа за американскиот претседател, Доналд Трамп и неговото однесување во врска со...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com