Таг: 2008

Путин ќе се кандидира на претседателските избори во 2018 година

Рускиот претседател  Владимир Путин, официјално ја објави својата кандидатура на следните претседателски избори, кои треба да се одржат идната година. ,,Ќе се кандидирам за местото...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com