Таг: 201 нови случаи

201 во Скопје од 383 нови случаи на Ковид 19

Во последните 24 часа се направени 1648 тестирања, а регистрирани се 383 нови случаи на ковид-19 во:- Скопје 201- Куманово 11- Штип...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com