Таг: 22 годишен

Почина 22 годишна скопјанка од Ковид 19

22 годишна скопјанка, поради тешки компликации од корона вирус почина изминатото деноноќие по двенеделно лекување на Инфективна клиника. Како...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com