Таг: 22

22 лица починаа од Ковид 19

Во последните 24 часа се направени 1.901 тестирања, а регистрирани се 561 нови случаи на ковид-19 во:- Скопје 271- Куманово 29- Дебар...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com