Таг: 24 годишна сопруга

Поглаварот на ИВЗ Сулејман Реџепи се ожени со 24 годишната Емина...

Порталот Либертас објави дека 74 годишниот Сулејман Реџепи, поглавар на ИВЗ, се оженил со 50 години помладата Емина Јетиши од Скопје.

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com