Таг: 249 тестирани

Само 5 нови случаи на КОВИД 19 од 249 тестирани

Денеска Институтот за јавно здравје регистрира 95 оздравени пациенти. - Скопје 32- Куманово 38- Прилеп 16- Тетово 2- Велес...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com