Таг: 26 години сдсм

Заев: СДСМ 26 години е државотворна партија

Лидерот на СДСМ по повод 26 годишнината од постоењето на оваа партија упати честитка до сите членови, активисти и симпатизери: ,,Нашата определба за демократските вредности,...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com