Таг: 26 случаи

40 нови случаи на КОВИД 19 од кои 26 во Скопје,...

Во изминатите 24 часа направени се 549 тестирања, а регистрирани се 40 нови случаи на ковид-19. - Скопје 26-...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com