Таг: 35 луѓе

Во терористички напад во ноќен клуб во Истанбул убиени најмалку 35...

Најмалку 35 луѓе се убиени, а околу 40 се повредени кога вооружен напаѓач облечен како Дедо Мраз влегол и почнал да пука во гостите,...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com