Таг: 36 години

518 нови случаи на Ковид-19, 9 лица починаа меѓу кои и...

Во последните 24 часа се направени 2367 тестирања, а регистрирани се 518 нови случаи на ковид-19 во:- Скопје 261- Куманово 13- Штип...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com