Таг: 364

Во последните 24 часа се направени 2140 тестирања, а регистрирани се...

Во последните 24 часа се направени 2140 тестирања, а регистрирани се 364 нови случаи на ковид-19 во: -Скопје 184-Куманово...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com