Таг: 39 тела

Пронајдени 39 тела во Англија во бугарски камион

39 тела се пронајдени во камион во индустриска област Есекс, Англија, соопшти британската полиција. 25-годишен маж од Северна...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com