Таг: 4 заразени

Шеќеринска:Четворица од присутните на прославата што ја организираше Чулев се позитивни...

Министерката за одбрана, Радмила Шекеринска, во тв дуелот со Александар Николовски на ТВ 24 објави дека има сознанија дека 4 од присутните...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com