Таг: 40 починати

40 пациенти починаа од последици на Ковид 19

Во последните 24 часа се направени 1683 тестирања, а регистрирани се 591 нови случаи на ковид-19 во:-Скопје 218-Куманово 47-Штип 21-Прилеп 26-Тетово 28-Струга...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com