Таг: 44

Според симулацијата на мандати на ДИК-СДСМ има 46, ВМРО ДПМНЕ 44,...

На официјалната интернет страница на Државна изборна комисија беше објавена симулација на пратенички мандати според која идниот состав на Парламентот ќе...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com