Таг: 46 пациенти

Изминатото деноноќие починаа 46 лица од Ковид 19 од 28 до...

Во последните 24 часа се направени 1470 тестирања, а регистрирани се 504 нови случаи на ковид-19 во: -Скопје 174-Куманово...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com