Таг: 5 лица

Уапсени уште 5 лица за обидот за убиство на Зијадин Села...

Основното јавно обвинителство Скопје ја проширува истрагата за нападот врз Зијадин Села, а покрај веќе двајцата приведени, татко и син, уапсени се уште пет...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com