Таг: 5 фудбалери

5 фудбалери на ,,Црвена Ѕвезда“ позитивни на Ковид 19

Откако ја прославија титулата и после спектакуларен фубалски меч сред корона криза, одржан пред 15.000 публика, раководството на ,,Црвена Ѕвезда“ објави...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com