Таг: 5 јули

Спасовски: Датумот за избори се фиксира на 5 јули, ако може...

Во Куманово, беше одржана координација на Регионалниот изборен штаб и кандидатите за пратеници на СДСМ од втората изборна единица.

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com