Таг: 533 тестови

533 тестирања донесоа нови 22 заболени од КОВИД 19

Денеска Институтот за јавно здравје регистрира 50 оздравени пациенти. - Скопје 16- Куманово 10- Прилеп 6- Тетово 15- Велес...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com