Таг: 56 години

Насловните страници на домашните и светските весници по земјотресот во Скопје...

Денеска се навршуваат 56 години од катастрофалниот земјотрес во Скопје, кога загинаа над една илјада негови жители. Пред 56 години светските медиуми...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com