Таг: 6 кат

22 годишно момче почина по пад од 6-ти кат во населба...

Дваесет и двегодишно момче Г.Д., роден 1996 година, утрината почина по пад од 6 кат на зграда во населба Аеродром, пренесува МИА. Несреќата се случила...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com