Таг: 6 милиони евра

СДСМ: Зариба машината за лажни вести во ,,белииот дворец“

СДСМ испрати реакција по објавувањето на последниот тајно снимен разговор, во кој наводно Заев прифаќа рекет од 6 милиони евра.

ВМРО ДПМНЕ: Заев се пазарел за правдата и 6 милиони евра...

По објавување на тајно снимена разговор во кој наводно Зоран Заев прифаќа рекет, реакција на ВМРО ДПМНЕ. ,,Зоран Заев...

Втора грешка за два дена на монтажерите и нарачателите на пропагандните...

Порталот а1он пишува дека во два дена креаторите на снимките што се објавуваат за Зоран Заев, два пати ја згрешиле работата.

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com