Таг: 6 недели

Мелбурн оди во 6 неделен карантин поради зголемен број заразени со...

По вторпат од почетокот на пандемијата на Ковид 19, Мелбурн оди во 6 неделен карантин. Овие непопуларни мерки ги...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com