Таг: 67 потписи

Со 67 потписи Заев утре ќе го побара мандатот од Иванов

СДСМ обезбеди 67 потписи со кои треба да добие мандат за состав на Влада. Своите пратенички потписи до СДСМ ги доставија и Беса и...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com