Таг: 7 години затвор

9 години затвор за Бојан Јовановски и 7 години затвор за...

Бојан Јовановски и Катица Јанева се прогласени за виновни за делата кои им се ставаат на товар во судскиот процес познат...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com