Таг: 7 жртви

Камерите го регистрираа моментот на силниот потрес што го претвори Петриња...

https://www.youtube.com/embed/c0Nau6A46vM Земјотресот со јачина од 6,2 степена ја погоди Хрватска денеска, а епицентарот беше во гратчето Петриња.

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com