Таг: 7 пациенти

Уште 7 пациенти починаа од Ковид 19 меѓу нив и 23...

Во последните 24 часа се направени 552 тестирања, а регистрирани се 45 нови случаи на ковид-19 во: -Скопје 10-Куманово...

Починаа уште 7 пациенти од Ковид 19

Министерството за здравство информира дека во последните 24 часа се направени 1032 тестирања, а регистрирани се 115 нови случаи на ковид-19 во:...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com