Таг: 771 тестирани

771 тестирани, 62 позитивни на КОВИД 19

Во последните 24 часа направени се 771 тестирања, а регистрирани 62 нови случаи на ковид-19. - Скопје 24- Куманово...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com