Таг: 88 години

,,Треба да се оправда раѓањето и да се заслужи смртта“-Милица Стојанова...

Македонската глумица, легендарната Милица Стојанова денеска наполни 88 години. Таа на својот роденден ја испрати следната порака: ,,Разни нешта...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com