Таг: 9 лица

Приведени 9 лица од потерница за издржување затворски казни

 Во текот на вчерашниот ден (24.09) полициски службеници од Секторот за внатрешни работи приведоа девет лица што со потерница се барааа за...

Починаа 9 лица од Ковид 19 на возраст од 23, 29,...

Во последните 24 часа се направени 1404 тестирања, а регистрирани се 98 нови случаи на ковид-19 во: -Скопје 50-Куманово...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com