Таг: 9000 евра

ВМРО ДПМНЕ: Граѓаните ќе плаќаат 9.000 евра месечно за двајцата нови...

,,СДСМ продолжува со расипничкото трошење на народните пари. Не ги интересира ништо друго освен измислување на нови функции и дебело наградување на послушниците со...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com