Таг: salma hajek

Богатиот сопруг на глумицата Сaлма Хајек е подготвен да даде 100...

Францускиот милијардер Франсоа -Анри Пино соопшти дека неговото семејство ќе даде 100 милиони евра помош за обнова на катедралата Нотр Дам...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com