Таг: Tramp

Американска треска

Во Америка владее вистинска политичка треска, пред првата телевизиска дебата меѓу претседателските кандидати демократскиот Хилари Клинтон и републиканскиот Доналд Трамп. Според истражувањата се очекува...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com